Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Domek letniskowy

Tarnawka, podkarpackie

  • 339 000 zł
  • 111 m²
  • 3 054,05 zł/m²

Zdjęcie

Michał Wojtan

Skontaktuj się

Domek letniskowy

Tarnawka, podkarpackie

zaktualizowane:
30 marca 2026

339 000 zł

111 m²

3 054,05 zł/m²

Domek letniskowy

Zaktualizowane: 30 marca 2026

339 000 zł 111 m² 3 054,05 zł/m²

Rodzaj domu:
dom letniskowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
4 949 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1950

Rodzaj domu:

dom letniskowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

4 949 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1950

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 339 000 zł (3 054,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 111 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: dom letniskowy; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: mieszany; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 4 949 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), piwnica 15 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Stoprocent Nieruchomości, zaktualizowane: 30.03.2026
  •   numer ogłoszenia: 1109/13936/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Tarnawka, w malowniczej i spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na panoramę wsi oraz otaczającą zieleń.

Nieruchomość można traktować zarówno jako dom letniskowy, jak i całoroczny!